0451.125NRL
Packaging : Reel
Voltage Rating AC : 125 VAC
Product Category : Surface Mount Fuses
Current Rating : 125 mA
Fuse Type : Fast Blow
Series : 451
Voltage Rating DC : 125 VDC
Fuse Size / Group : NANO
Product : Surface Mount Fuse
Manufacturer : Littelfuse
Description : Surface Mount Fuses 125V .125A V/FA NANO2 W/Au